м.Одеса, вул.Катерининська, 22

Елайнери Invisalign – найкраща альтернатива брекетам!

 

Елайнери, або капи Invisalign — ортодонтичні знімні апарати останнього покоління, розроблені в США. Вони служать для корекції прикусу та мають унікальні характеристики. Якщо ви хочете рівних зубів, але не бажаєте носити брекети — це рішення для вас!

 

Елайнери безбарвні та дуже тонкі. Ніхто не здогадається, що вони на вас. А в цей час ваші зуби вирівнюватимуться.

 

 

До 31 серпня 2024р діє знижка 15% на елайнери Invisalign. Подробиці можна дізнатися у нашого адміністратора за тел 067-785-02-88, 095-785-03-88invis a4 24s

 

Традиційні брекети та платівки нерідко завдають психологічного дискомфорту та потребують особливої уваги до гігієни порожнини рота, зміни раціону харчування та супроводжуються іншими незручностями, які впливають на звичний спосіб життя. Метод Invisalign означає "невидиме вирівнювання". Тонкі каппи виготовляють із спеціального біополімеру, який дуже щільно прилягає до зубів та зовні практично непомітний.

 

 

Як відбувається лікування елайнерами Invisalign.

 

 

  1. На першому прийомі лікар оглядає ротову порожнину пацієнта та оцінює, чи підходить йому даний метод ортодонтичного лікування. Якщо відповідь позитивна, у клініці знімають відбитки зубів і роблять знімки, які вирушають до лабораторії Align Technology у США.
  2. У лабораторії Align Technology проектується 3D-модель: прикус у нинішньому стані та ймовірний результат після лікування.
  3. За тривимірною моделлю виготовляються каппи, які необхідно міняти кожні 2-3 тижні в міру зміщення зубів.
  4. Перший результат буде помітний вже через 4-5 тижнів.

 

 

invisalign
Переваги системи Інвізілайн.

 

Унікальна властивість матеріалу капп – його повна прозорість. Завдяки цій якості процес виправлення прикусу проходить непомітно для оточуючих. Те, що людина носить каппи, можна зрозуміти тільки при уважному розгляді її зубів зблизька. Система Invisalign – це найкраще, що можуть запропонувати ортодонти пацієнту, який бажає мати привабливу усмішку не лише наприкінці, а й у процесі лікування. Її обирають публічні люди, актори, співаки, телеведучі та всі ті, хто шукає для себе найбільш естетичний варіант ортодонтичного лікування.

Але не лише зовнішні якості вигідно відрізняють елайнери від брекетів. Капи Invisalign щільно прилягають до емалі, закриваючи зуби з усіх боків, на відміну від брекет-системи, елементи якої виступають над зубною поверхнею і цим можуть завдавати періодичних незручностей. Для того, щоб каппа сиділа на зубах щільно, її виготовляють по зліпках щелеп, індивідуально для кожного пацієнта. При використанні елайнера не виникає жодних незручностей.

 

 

 

invisalign2

 

 

 Елайнери – це знімні конструкції, завдяки чому вони мають ряд переваг:

 

  • їх можна зняти будь-якої миті, наприклад, якщо має бути важлива зустріч або подія;
  • догляд за ними простий, причому зручно проводити не тільки чистку самих капп, а й зубів, за рахунок чого знижується ймовірність розвитку карієсу та запалення ясен;
  • пацієнту, який проходить лікування каппами, немає необхідності купувати спеціальні щітки, йоржики, іригатори, флоси, необхідні для чищення брекетів;
  • елайнери не вимагають корекції раціону: їх можна зняти та їсти все, що забажається;
  • за допомогою капп Invisalign реально усунути практично будь-які недосконалості посмішки, навіть глибокий прикус, що важко піддається корекції.

 

Прозорі капи Інвізілайн навряд чи хтось побачить, а вашу сліпучу усмішку помітять усі.

 

 

До 31 серпня 2024р діє знижка 15% на елайнери Invisalign. Подробиці можна дізнатися у нашого адміністратора за тел 067-785-02-88, 095-785-03-88

 Де отримати консультацію з ортодонтичного лікуваннясистемою елайнерів Invisalign?

 

Елайнери Invisalign використовують у своїй роботі виключно Лікарі-стоматологи-ортодонти, які мають сертифікат про проходження спеціалізованого навчання по роботі з системою Invisalign.

Цей сертифікат гарантує високу якість лікування з відмінними результатами!

Детальнішу інформацію про лікування системою  Invisalign Ви можете отримати на консультації у сертифікованого фахівця In visalign у клініці МЕДІАН.


Савицька Тамара Дмитрівна

Сертифікований лікар Incognito

Сертифікований лікар Invisalign